Obóz Letni w Muszynie

Wyjazd na obóz do Muszyny odbędzie się dnia 3.08.2018 poniżej imienna lista zawodników i przydział do odpowiednich autokarów. Prosimy o przybycie 15 min wcześniej.

Autokar numer 1

wyjazd godzina 9.00:

  1. Badura Daniela
  2. Budzisz Amelia
  3. Bulanda Julia
  4. Chmielewska Kinga
  5. Fityka Mateusz
  6. Kaczorek Mikolaj
  7. Kaim Dawid
  8. Kreft Miriam
  9. Kreft Nadia
  10. Krych Karolina
  11. Kucharz Maja
  12. Lewandowski Franciszek
  13. Michna Kamil
  14. Nokielski Nikodem
  15. Nowak Jessika
  16. Oleksy Mateusz
  17. Rosa Karolina
  18. Rosenbaum Magda
  19. Róża Oliwier
  20. Sawicka Natalia
  21. Swoboda Karol
  22. Świątkowski Jakub
  23. Iwaniszyn Jarek
  24. Madejczyk Dawid
  25. Borek Szymon
  26. Kamil Kwiatkowski
  27. Stecki Paweł
  28. Ciszewski Filip
  29. Świtała Paweł
  30. Okuniewicz Jakub
  31. Wahl- Maniecki
  32. Dębski Bartosz
  33. Ducka Aleksandra
  34. Fuss Klaudia
  35. Fuss Szymon
  36. Gacka Oliwia
  37. Gwóźdź Jakub
  38. Jackowski Tomasz
  39. Kiciak Agata
  40. Klonek Wiktoria
  41. Lenkiewicz Weronika
  42. Nowicka Martyna
  43. Przyrowski Daniel
  44. Rozenbaum Magda
  45. Róża Oliwier
  46. Brygoła Alicja
  47. Zięba Oliwia
  48. Spałek Szymon
  49. Szymański Mateusz

Autokar numer 2

wyjazd godzina: 10.00

  1. Bonanaty Michał
  2. Borkowska Hania
  3. Borkowska Natalia
  4. Bronzel Filip
  5. Cepuchowicz Wiktoria
  6. Chojnacka Hania
  7. Czarnomski Filip
  8. Dziubosz Zuzanna
  9. Gnida Olga
  10. Golus Borys
  11. Kaczmarek Paweł
  12. Koba Piotr
  13. Korczak Liwia
  14. Lipiński Paweł
  15. Lis Igor
  16. Lis Szymon
  17. Łazaj Michał
  18. Machoł Bartek
  19. Marker Małgorzata
  20. Prymas Agata
  21. Raś Marceli
  22. Rosa Łukasz
  23. Sabat Wiktor
  24. Surwiłło Fabian
  25. Swoboda Jakub
  26. Wiktoria WIszkowska
  27. Wolny Bartek
  28. Wittig Oliwia
  29. Wittig Nicole
  30. Czarnomski Kamil
  31. Cofor Natalia
  32. Łukasiewicz Artur
  33. Rusnak Kamil
  34. Wójcik Julia
  35. Widłak Nicole
  36. Duda Cezary
  37. Dziubosz Zuzanna
  38. Gnida Olga
  39. Borys Golus
  40. Janeczek Filip
  41. Kaczmarek Paweł
  42. Kwapis Kinga
  43. Mielczarek Filip
  44. Smol Jakub
  45. Smol Kacper
  46. Wacławek Kamil
  47. Waśkiewicz Zuzanna
  48. Dudniczek Paweł
  49. Szyguła Jakub
  50. Kuleta Jakub

Autokar numer 3

wyjazd godz. 11.00

  1. Gruszka Martyna
  2. Kopytko Kamila
  3. Kulawik Jan
  4. Palunin Tymoteusz
  5. Rosenbaum Gosia
  6. Śnietka Igor
  7. Twardawa Tomasz
  8. Wolny Błażej
  9. Zagaryn Amanda
  10. Dudniczek Paweł
  11. Kuchna Dominik
  12. Frej Radek
  13. Kiełtyka Jan
  14. Brygoła Filip
  15. Gębska Milena
  16. Bielecka Hania
  17. Bochosiewicz Julia
  18. Cichoń Mikołaj
  19. Cichoń Sara
  20. Deżakowski Borys
  21. Fornal Antoni
  22. Jagieła Dawid
  23. Jurowski Artur
  24. Kaszewski Ignacy
  25. Kiman Aleksandra
  26. Kogut Anna
  27. Kurowski Jakub
  28. Kwaśniok Nicole
  29. Lesisz Pola
  30. Łukaszczyk Oliwia
  31. Morawska Agata
  32. Mrówka Tymoteusz
  33. Mróz Julia
  34. Muniz Acosta Jakub
  35. Pająk Kamil
  36. Pająk Maja
  37. Pagórski Salwador
  38. Posłuszny Karolina
  39. Rozenbaum Gosia
  40. Śnietka Igor
  41. Soszyński Dawid
  42. Stefaniak Paulina
  43. Świerczek Karolina
  44. Twardawa Tomasz
  45. Wartak Tytus
  46. Wójcik Paweł
  47. Zienkiewicz Zosia
  48. Żmuda Bartek
  49. Starościk Marek
  50. Kruplin Bartosz
  51. Skowronek Gabriel
  52. Roguż Klaudia
  53. Makowski Michał
  54. Gorol Marek

Previous

Next

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest

Share This