O Klubie

Nasza Misja

Dlaczego
IkiZAMA Judo Klub?

Onazwie IKIZAMA usłyszano w Polsce dzięki postaci z kart historii sportu – Pawłowi Nastuli. Jego brawurowy, odważny styl walki został określony przez Japończyków starożytnym określeniem Ikizama oznaczającym dumny styl życia, ducha walki.

Trenując Judo chcielibyśmy zarazić tym wspaniałym sportem jak największą liczbę osób, by każdy, niezależnie od wieku poczuł się wojownikiem IKIZAMA.

Judo

Dlaczego warto zapisać dziecko na Judo?

Nie ma więc praktycznie żadnych ograniczeń, by rozpocząć przygodę z judo. Jest ono znakomitym sposobem podniesienia sprawności oraz poznania metod obrony przed napastnikiem. Znając jego podstawy można niejednokrotnie ustrzec się przed niefortunnym upadkiem – nie tylko w domu, na chodniku ale również podczas jazdy na rowerze, konnej czy stoku narciarskim. Treningi judo pozytywnie oddziaływają na zmiany adaptacyjne w układzie ruchu, oddechowym, krążenia i nerwowym. Harmonizują rozwój całego ciała, korygują również niektóre wady postawy.

Lokalizacja: Knosały 61A, 41-922 Radzionków;

Telefon: +48 668164783;

Email: ikizamajudoclub@gmail.com

Zajęcia judo z elementami treningu ogólnorozwojowego i samoobrony
Październik 2023 Kwoty 14040 zł | 15280 zł